Latest Blogposts

Ah jakkes? Welnee: Ayakas!

Curaçao culinair: Ayakas

Dit recept komt van oorsprong uit Venezuela, maar is al generaties lang ingeburgerd op de Antillen.

Een traditioneel gerecht voor de feestdagen zijn ayakas. Men eet de Ayaka traditioneel met oud-en-nieuw en kerst, maar ze smaken ook op andere dagen voortreffelijk! Oorspronkelijk is het een Venezolaanse lekkernij; het eetpakketje is in een bananenblad gewikkeld en gevuld met o.a. bijv. funchi (maïsmeel), tomaten, kaas, bonen, pruimen, rozijnen, olijven, kip. De pakketjes worden in elkaar gevouwen en een touwtje houdt het blad bijeen. Vervolgens worden de ayakas in een pan met water gekookt. Daarna kan het pakketje weer uitgepakt worden. Het bananenblad zelf wordt niet gegeten, maar de rest is om te smullen.

Nu alvast fijne feestdagen, of zoals we op Curaçao gezegd wordt: ‘Bon Pasku y un Felis Aña Nobo’.

Wat zijn jouw favoriete gerechten?

Ayaka pakketjes

Ayaka pakketjes

Ayaka, elke dag lekker!

Ayaka, elke dag lekker!

Gratis: "Alles over Curaçao" (deel 1)

0 reacties op “Ah jakkes? Welnee: Ayakas!

Plaats een reactie


*


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.