Latest Blogposts

Curaçao International Film Festival Rotterdam

Tussen 25 maart en 29 maart 2015 vindt de vierde editie van het Curaçao International Film Festival Rotterdam plaats.

Dit festival biedt lokale filmmakers de mogelijkheid om hun talent aan het grote publiek te laten zien. Dit jaar is het de bedoeling dat de korte films gaan over een van de volgende thema’s: Neigbors, i-Mad of My name. Iedereen kan meedoen aan deze competitie en alle inzendingen worden gepubliceerd op het YouTube kanaal. Van hieruit kiest de organisatie en de jury een winnaar per genre. Alle talentvolle filmmakers doen een gooi naar de Yellow Robin Award Competition. De winnaar van deze award ontvangt een cheque van US$ 10.000 en toegang tot de prestigieuze IFFR activiteiten zoals de CineMart of Rotterdam Lab. Het festival biedt niet alleen filmmakers de mogelijkheid om hun films te tonen, maar biedt daarnaast alle bezoekers een variëteit aan activiteiten voor alle leeftijden.

Filmfestival Curaçao

 

Ben jij geweest? En?

Gratis: "Alles over Curaçao" (deel 1)

0 reacties op “Curaçao International Film Festival Rotterdam

Plaats een reactie


*


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.