Latest Blogposts

Fuikdag: eerste zondag van het jaar

Fuikdag is een dag met muziek, boten, party people en heel veel luchtbedden en opblaasbare dieren.

Fuikdag staat bekend als het grootste georganiseerde bootfestijn in het Caribische gebied. Traditiegetrouw wordt Fuikdag steeds op de eerste zondag van het nieuwe jaar gehouden op Fuikbaai te Curaçao. Iedereen is van harte welkom om te komen; de enige voorwaarde is dat je op iets drijvends in de baai bent. Kom dus gerust met je luxe jacht, je vlot, een raft, je feestboot, op je luchtbed of op je jetski….het mag allemaal! Er treden DJ’s en 's wereld beste artiesten vanaf hun eigen boot op.

Jaarlijks bezoeken duizenden mensen van Fuikdag en is het een bijzondere, feestelijke dag op het water.

Ben jij er wel eens bij geweest? Wanneer? Hoe vond je het? Heb je nog leuke foto's? Deel ze gerust!

Fuikdag

Volop gezelligheid tijdens Fuikdag

Fuikdag

Fuikdag is Feestdag

 

Gratis: "Alles over Curaçao" (deel 1)

0 reacties op “Fuikdag: eerste zondag van het jaar

Plaats een reactie


*


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.