Latest Blogposts

Staand peddelen op Curaçao

StandUp Paddling is een oude manier om de wateren te ontdekken.

Deze watersport wordt ook steeds populairder op Curaçao.

Het is niet alleen erg ontspannen en een ludieke manier om de bezienswaardigheden rond de wateren van Curaçao te ontdekken, maar het is ook nog eens goede oefening om je conditie te verbeteren en in beweging te blijven tijdens je vakantie. De lange zuidkust van Curaçao is vol met witte stranden en snorkelspots. Door de schitterende bezienswaardigheden, het warme water en het prachtige landschap, is SUppen een van de attracties die je gedaan moet hebben tijdens je bezoek aan het eiland. Je kan zelf op avontuur gaan of meedoen aan een georganiseerde tour waarbij een ervaren tourguide je mee op pad neemt.

Al eens gedaan? Hoe ging het?

GRATIS: Tips en Aanbiedingen

0 reacties op “Staand peddelen op Curaçao

Plaats een reactie


*


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.