Latest Blogposts

Villa Blue Ocean

Gelegen te Coral Estate, in 1 minuut op het strand, centraal op het eiland.

Geschikt voor 2-6 personen en peuter.
3 slaapkamers, 2 badkamers.
Privé zwembad.
Super Villa met twee verdiepingen, gigantisch uitzicht en dicht bij het strand.
Villa Blue Ocean is te huur vanaf €125,-


Informatie Kenmerken Prijzen Locatie Foto's Reserveren


Dit is een top villa op een top locatie met een luxe inrichting. Op slechts 1 minuut lopen van het strand! Daar vindt u ook het uitstekende restaurant "Karakter" en de naastgelegen duikschool voorziet u van informatie, lessen en apparatuur. Mooie, besloten tuin met palapa en diverse buitenzitjes. Hier heeft u 100% privacy. De hooggelegen huiskamer heeft een zeer ruime balkonporche van waaruit u een schitterend uitzicht over het glasheldere water van de Caribische Zee heeft. Een heerlijke plek om te ontspannen.
Coral Estate Resort ligt op een schiereiland achter een meer met flamingo's. Dit gebied is ook uitstekend geschikt voor wandelingen en mountainbiken.
Direct naast het resort liggen de stranden Daaibooi Beach en Porto Marie.


Informatie Kenmerken Prijzen Locatie Foto's Reserveren


GRATIS: Tips en Aanbiedingen