Latest Blogposts

Villa Ocean View

Gelegen te Grote Berg, direct aan de oceaan, zeer centraal op het eiland.

Geschikt voor 2-6 personen en peuter.
3 slaapkamers, 2 badkamers.
Privé zwembad.
Fantastische villa met een geweldig uitzicht. In zeer rustige omgeving.
Villa Ocean View is te huur vanaf €99,-


Informatie Kenmerken Prijzen Locatie Foto's Reserveren


Wie de geheel vrijstaande luxe villa aan de voorkant benadert heeft nog niet in de gaten welke verrassing hem te wachten staat. Eenmaal op de achterporch heeft met een adembenemend uitzicht over de terrassen met zwembad, de groene kuststrook en de immens grote, maar vooral blauwe, Caribische Zee. Hier kunt u als eerste op het eiland genieten van de verkoelende wind.
De ruime woning is luxe ingericht; het zal u aan niets ontbreken. Op verschillende plaatsen staan gezellige zitjes. 's Avonds is de tuin, met div. tropische planten en palmbomen, romantisch verlicht. Ook in de gezellige palapa kunt u heerlijk in de schaduw van het uitzicht genieten.

Adembenemend, rustgevend, inspirerend; woorden schieten te kort. Dit moet je echt zelf zien. Hoewel dat op de foto's misschien niet direct tot uiting komt heeft deze villa absoluut de Wauw-factor.

Het huis, de porch, de tuin, het zwembad, het oneindige uitzicht; het zal maken dat u hier nooit meer weg wil.

In combinatie met het huis huurt u een voordelige auto om de dichtbij gelegen stranden en het eiland volledig te leren kennen.

Even snel een eerste indruk?


Informatie Kenmerken Prijzen Locatie Foto's Reserveren


GRATIS: Tips en Aanbiedingen